Witaj w Tęczowej Krainie

Zobacz więcej

O nas

Z miłości do naszych pupili stworzyliśmy przestrzeń oferowaną wszystkim miłośnikom zwierząt. Położona na obrzeżach Szczecina Tęczowa Kraina pełni rolę miejsca wspomnień i stanowi wyjątkowy sposób podziękowania naszym małym przyjaciołom. Decyzja o pochówku będzie epitafium przywracającym wspomnienia. Korzystając z oferowanej przestrzeni możemy godnie pożegnać naszych zwierzęcych przyjaciół, upamiętnić wspólną przeszłość i zachować w pamięci. Infrastruktura Tęczowej Krainy umożliwia refleksję i zadumę, a z drugiej spełnia prawne wymogi postępowania ze szczątkami zwierząt. Obok miejsca pochówku oferujemy możliwość ustawienia nagrobka i jego pielęgnację przez lata, dowóz, a także biodegradowalne trumny lub urny. Istnieje również możliwość zorganizowania pożegnalnej ceremonii.

Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.

Cennik

Oferujemy odbiór oraz pochówek zwierzęcia w mogile indywidualnej lub we wspólnej, na terenie grzebowiska dla zwierząt w Tęczowej Krainie będącym miejscem wspomnień pupili. Cennik usług jest uzależniony od wielkości zwierzęcia. W ofercie posiadamy wiele wzorów tablic pamiątkowych, trumien – od prostych modeli poprzez egzemplarze ozdobne i biodegradowalne.

Koszt pochówku w mogile wspólnej (bezimiennej)

zwierzęta domowe do 15 kg 150,00 zł
zwierzęta domowe powyżej 15 kg 250,00 zł

Informacja o miejscu pochówku zawarta jest wyłącznie w księgach cmentarnych.

Koszt pochówku w mogile indywidualnej

zwierzęta domowe do 15 kg 350,00 zł
zwierzęta domowe powyżej 15 kg 450,00 zł

W cenie indywidualnej mogiły zawarty jest już koszt tabliczki pamiątkowej z granitu oraz kwatera na okres pierwszych 2-ch lat (dopłata 100,00 zł za każdy następny 1 rok).

Transport

Dowóz własny zwierzęcia do grzebowiska lub możliwość odbioru zwłok bezpośrednio z domu. Cena w dni powszednie 60 PLN, w weekendy i święta 100 PLN.

Odbiór i transport spoza Szczecina uzgadniany indywidualnie.

Dodatkowe informacje

Pochówki dokonywane są każdego dnia tygodnia w godzinach 8:00 – 19:00.

Istnieje możliwość organizacji pochówku w innych godzinach – cena uzgadniana indywidualnie.

Istnieje możliwość dochówku zwierzęcia do istniejącej kwatery – cena uzgadniania indywidualnie.

Galeria

Grzebowisko w obiektywie
« 2 z 2 »

Krematorium

Prowadzone są prace, aby kremacja zwierząt była możliwa w Szczecinie. Aktualnie współpracujemy z krematorium legalnie działającym na terenie Polski. Dzięki stałej współpracy oferujemy atrakcyjne ceny kremacji zwierząt. Oferujemy odbiór i transport zwłok do krematorium oraz zwrotne dostarczenie urny z prochami do właściciela zwierzęcia.

Formularz odbioru

Wypełnij formularz odbioru zwierzęcia. Jego potwierdzenie zostanie przekazane na podany adres e-mail.

Kontakt

Adres:

Bielańska 31
70-703 Szczecin

Telefon:

+48 504 089 302 +48 504 089 341

Godziny otwarcia:

Czynne całodobowo
W celu umówienia terminu pochówku prosimy o kontakt telefoniczny. Pochówki dokonywane są każdego dnia tygodnia.